کولر مدل T`Matic–G60H3

0

کولر مدل T`Matic–G60H3 یلکی از محصولات تولید شده توسط شرکت آمریکایی به نام Gree بوده که برق مصرفی آن تک فاز می‌باشد . از ویژگی کاربردی این دستگاه میتوان به راه اندازی مجدد آن اشاره کرد ، زمانی که این سیستم تهویه مطبوع هوا به طور ناگهانی خاموش (قطعی برق) شود و دوباره روشن (وصلی برق) شود ،طبق حالت قبلی که تنظیم شده بود ، راه اندازی می‌شود .

 وجود تایمر ۲۴ ساعته امکان تنظیم کولرگازی گری  برای شروع کار یا توقف در یک روز را به کاربر می‌دهد . گری این دستگاه مدل T`Matic–G60H3 را علاوه بر سیستم سرمایش به سیستم گرمایش نیز مجهز کرده است و زمانی که کاربر دستگاه را در حالت گرمایش تنظیم کند ، سرعت فنی که داخل قرار گرفته به بیشترین سرعت خود رسیده و المنت الکتریکی موجود در آن راندمان تولید گرما را حتی در زمانی که آب و هوا بسیار سرد است ، افزایش می‌دهد و باعث شده تنها با خرید این دستگاه دیگر نیازی به سیستم های گرمایشی نداشته باشد و با یک تیر دو نشان بزند .

بیشتر بخوانید:

این دستگاه همراه با موتور اسکرول مجهز به فناوری اینورتر با ظرفیت ۶۰ هزار از قدرت سرمایش بالایی برخوردار بوده و به صورت کاملا بهینه ای از انرژی مصرف می‌کند به همین خاطر برچسب مصرف انرژی A را کسب کرده و به عنوان یک کولرگازی ایستاده کم مصرف شناخته شده است . یکی دیگر از بهترین دستگاه می توان به کولرگازی ال جی  مدل AMP-24Kاشاره کرد . که دارای ویژگی های زیادی دارد می توان به از نوع کمپرسور اینورتر دوگانه بهره گرفته تا به وسیله آن کاربران بتوانند از مزیت های عالی اش به نحو احسن بهره مند شوند.

لازم به ذکر است کولرگازی اجنرال هم مدل های مشابهی را دارا است…

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.