سبک زندگی سالم با این اپلیکیشن ها

0

اپلیکیشن‌هایی که برای سبک زندگی سالم در این مطلب گردآوری شده‌اند را بر اساس کیفیت، نقد کاربران و به طور کلی قابلیت اطمینانی که می‌توانند – برای افرادی که حقیقتا به دنبال یک زندگی سالم هستند – فراهم کنند، انتخاب کرده‌ایم.

با استفاده از این اپ‌ها می‌توانید گوشی هوشمند‌تان را به یک مربی خصوصی برای دستیابی به سبک زندگی سالم تبدیل کنید. برای بهره‌مند شدن از برخی امکانات این اپلیکیشن‌ها باید کمی زبان انگلیسی بلد باشید، یا می‌توانید از اعضای خانواده یا دوستی که در این زبان ماهر است کمک بگیرید.

سبک زندگی سالمSleep Talk Recorder

قیمت: رایگان – دانلود برای اندروید و آیفون

با این اپ متوجه خواهید شد که واقعا هنگام خواب چه کارهای دیگری انجام می‌دهید، از خروپف زیاد گرفته تا حرف زدن در خواب. این اپلیکیشن خواب شما را نظارت کرده و صداهای‌تان را ضبط می‌کند، صبح بعد از بیدار شدن می‌توانید نتایج را مشاهده کرده و کیفیت خواب‌تان را بررسی کنید. این اپ می‌تواند به شما و پزشکتان کمک کند تا خروپف شدید یا آپنه خواب را تشخیص دهید.

سبک زندگی سالمSymple

قیمت: رایگان – دانلود برای آیفون

آیا امروز صبح داروهایتان را مصرف کرده‌اید؟ قبل از اینکه معده‌تان درد بگیرد، چه خورده بودید؟ Symple به شما کمک می‌کند تا کارهای روزانه خود را به راحتی دنبال کنید. نمودارها و علائمی که با رنگ‌های مختلف مشخص شده‌اند به شما اجازه می‌دهند تا با یک نگاه از وضعیت سلامت‌تان باخبر شوید. این اپ برای افرادی که از یک بیماری مزمن رنج می‌برند بسیار مفید بوده و همچین برای سایر افراد می‌تواند ابزاری خوب برای پیگیری وضعیت کلی سلامت‌شان باشد.

بیشتر بخوانید:

سبک زندگی سالمMoves

قیمت: رایگان – دانلود برای اندروید و آیفون

برای دنبال کردن آمار پیاده‌روی، دویدن یا دوچرخه‌سواری نیازی به یک دستگاه ویژه ندارید. این اپ با قرار گرفتن در جیب‌تان، فعالیت‌های روزانۀ شما را ثبت می‌کند؛ از مسیر پیاده‌روی گرفته تا تعداد قدم‌هایی که برداشته‌اید. استفاده از این اپ بسیار آسان بوده و حاوی نمودارهای فعالیتی زیبایی می‌باشد. Moves به طوری طراحی شده تا عمر باتری گوشی‌تان را کاهش ندهد؛ از این رو اصلا نیازی نیست که نگران تمام شدن باتری گوشی‌تان باشید.

سبک زندگی سالمSleep Cycle

قیمت: رایگان – دانلود برای اندروید و آیفون

این ساعت هوشمند به شما گوش می‌دهد! Sleep Cycle نه تنها خواب شما در طول شب را نظارت کرده و خروپف‌هایتان را ضبط می‌کند، بلکه هنگام صبح شما را در بهترین زمان ممکن از خواب بیدار می‌کند. زنگ ساعت زمانی به صدا در می‌آید که شما در سبک‌ترین بازۀ زمانی از خواب‌تان هستید. این باعث می‌شود تا هنگام بیدار شدن احساس طراوت و شادابی داشته باشید.

سبک زندگی سالمMyFitnessPal

قیمت: رایگان – دانلود برای اندروید و آیفون

این اپ یکی از بهترین و محبوب‌ترین گزینه‌ها برای شمارش کالری دریافتی می‌باشد. با داشتن بیش از ۵ میلیون نوع غذا، می‌توان گفت که این اپ بزرگترین بانک اطلاعاتی غذایی را در خود جای داده است. استفاده از این اپلیکیشن یکی از سریع‌ترین و آسان‌ترین روش‌ها برای نظارت بر رژیم‌غذایی، داشتن سبک زندگی سالم و رسیدن به اهداف کاهش وزن می‌باشد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.