۵ اپلیکیشن ورزشی که همین حالا باید دانلود کنید

0

در این مطلب ۵ اپلیکیشن ورزشی را معرفی می‌کنیم که به شما کمک می‌کنند تا سریع‌تر و اصولی‌تر از شر چربی‌های اضافه خلاص شوید. در واقع این اپلیکیشن‌ها همانند مربی خصوصی عمل کرده و به طور قدم‌به‌قدم حرکات را به شما آموزش می‌دهند.

Map My Fitness

دانلود رایگان برای اندروید و iOS

این اپلیکیشن ورزشی از برند Under Armour، بیش از ۶۰۰ فعالیت مختلف ورزشی را ثبت کرده و بیش از ۴۰۰ دستگاه را همگام‌سازی می‌کند، تا تصویری کامل و روشن از عملکرد ورزشی کاربران را به آنها ارائه دهد. کاربران می‌توانند مسیرها دویدن نزدیک را جستجو کرده و یا مسیرهای مورد علاقه‌شان را به اشتراک بگذارند.

این اپلیکیشن داده‌های مربوط به سرعت حرکت، فاصله و کالری‌های سوزانده شده، که بر اساس تمرین‌های جی‌پی‌اسی هستند را ذخیره کرده و کاربر می‌تواند با استفاده از این داده‌ها، هدف‌های ورزشی مختلفی را برای خود مشخص کند.

Workout Trainer

دانلود رایگان برای اندروید و iOS

این اپلیکیشن هزاران تمرین مختلف ورزشی را به کاربران پیشنهاد می‌دهد که همگی شامل راهنمایی‌ها و آموزش‌های صوتی و تصویری می‌باشند. اگر می‌خواهید روی عضلات شش‌تکه شکم‌تان کار کنید و یا برای مسابقه‌ای آماده شوید، این اپلیکیشن روتین مخصوص شما را داراست.

بیشتر بخوانید:

Nike+ Training Club

دانلود رایگان برای اندروید و iOS

این اپلیکیشن ورزشی از نایکی حاوی تمرین‌هایی است که توسط ورزشکاران حرفه‌ای و افراد مشهور طراحی شده‌اند. این تمرینات بر روی قدرت، استقامت و تحرک داشتن تمرکز کرده و سه سطح دشواری مختلف را ارائه می‌دهند. نشانه‌های صوتیِ موجود در این اپلیکیشن به شما اجازه می‌دهند که بر روی تمرین تمرکز کنید و حواستان با صفحۀ نمایش گوشی پرت نشود. این اپ با کلوپ دویدن Nike+ همگام‌سازی شده و آمار مربوط به دویدن شما را همواره ثبت می‌کند. همچنین می‌توانید به طور دستی فعالیت‌هایی نظیر بسکتبال، تمرینات باشگاه یا تنیس را درون این برنامه ثبت کنید.

JEFIT

دانلود رایگان برای اندروید و iOS

این اپلیکیشن که متعلق به وبسایت JEFIT.com است، به‌عنوان منبعی برای کاربرانی که در جستجوی تمرینات قدرتی و بدنسازی هستند، عمل می‌کند. این اپ مملو از تمرین‌های مختلف و مخصوص برای قسمت‌های مختلف بدن است که هرکدام با آموزش دقیق، برنامه‌ریز تمرینی، ثبت‌کنندۀ تمرین، دنبال‌کنندۀ پیشرفت، تایمرهای فراوان و گزینه‌های دیگری همراه هستند. نسخۀ رایگان این اپلیکیشن دارای تبلیغات است، در حالی که نسخۀ پولی بدون تبلیغات بوده و همچنین امکانات بیشتری دارد.

اپلیکیشن ورزشیFitbit Coach

دانلود رایگان برای اندروید و iOS

این اپلیکیشن ورزشی همانند یک مربی ورزشی خصوصی دیجیتال عمل می‌کند و خود را با روتین‌های تمرینی شما و توانایی‌های جسمی‌تان تطبیق می‌دهد. این برنامه همچنین فعالیت‌های روزانۀ شما را ثبت و دنبال می‌کند. تمرینات این اپ با دقت سنجیده شده‌اند تا چالش‌برانگیز و در عین حال بیش از حد دشوار نباشند. فیلم تمرینات ورزشی، راهنمای قدم‌به‌قدم، روتین‌های متنوع و پلی‌لیست‌های ورزشی برای پخش مناسب‌ترین موسیقی هنگام ورزش، از امکانات Fitbit Coach هستند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.