توصیه هایی برای کاهش هزینۀ عضویت در باشگاه ورزشی

0

تصمیم گرفتن برای عضویت در یک باشگاه ورزشی شوخی‌بردار نیست. همه می‌دانیم که اغلب هزینۀ عضویت در باشگاه‌ها گران است، اما ترفندهایی وجود دارند که با استفاده از آنها می‌توانید هزینه‌های خود را کاهش دهید.

نزدیکی باشگاه به منزل

باشگاهی را انتخاب کنید که ۱ تا ۵ دقیقه با ماشین از منزل‌تان فاصله داشته باشد. عضویت در یک باشگاه ورزشیِ دور از منزل باعث می‌‌شود تا احتمال متعهد ماندن شما به ورزش کردن و باشگاه رفتن به شدت کاهش پیدا کند.

حواستان به مزیت‌های باشگاه باشد

اگر برنامه‌تان به گونه‌ای است که از نصف مزایا و وسایل باشگاه استفاده نمی‌کنید، بهتر است به فکر یک باشگاه ورزشی دیگر باشید. مزایای یک باشگاه باعث بالا رفتن قیمت عضویت آن می‌شوند. بسیاری از باشگاه‌ها هزینۀ بیشتری را برای کلاس‌ها و امکاناتی که دارند دریافت می‌کنند.

بررسی گواهی‌نامه

بیشتر بخوانید:

میزان اعتبار یک باشگاه به مربی‌های آن وابسته است. حتما گواهی‌نامه‌های مربی‌ها و مسئولان باشگاه را بررسی کنید تا از اعتبار باشگاه مطلع شوید.

قبل از خرید، امتحان کنید

قبل از خرید عضویت باشگاه، یک جلسه امتحانی برای تمرین کردن به آنجا بروید تا متوجه شوید که در ساعت تمرین شما، باشگاه تا چه حد شلوغ است. دستگاه‌ها و وزنه‌ها را بررسی کنید و از سالم بودن آنها مطمئن شوید، این دو مورد نشان‌دهندۀ مدیریت صحیح باشگاه هستند.

جلسه‌ای پرداخت کنید

اگر به فکر جیب‌تان هستید، بهتر است هزینۀ باشگاه را جلسه‌ای پرداخت کنید. متخصصین می‌گویند افرادی که عضویت ماهانه خریداری می‌کنند، نسبت به کسانی که جلسه‌ای هزینۀ باشگاه را حساب می‌کنند، ۷۰ درصد پول بیشتری از دست می‌دهند.

این موارد توصیه‌هایی بودند که متخصصین ورزشی برای کاهش هزینه‌های عضویت در باشگاه ورزشی ارائه کرده بودند. امیدواریم که این موارد به کاهش هزینه‌های شما در راه بهبود سلامتی‌تان کمک کرده باشند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.