سوزاندن چربی شکم با حرکت های ساده

0

خبری خوبی برایتان داریم! شما می‌توانید تنها با ۱۰ دقیقه ورزش در روز و انجام ۵ حرکتی که در ادامه معرفی می‌کنیم، به سرعت از شر چربی شکم خلاص شوید و به وزن ایده‌آل‌تان برسید.

هر کدام از این حرکات را به مدت ۴۰ ثانیه انجام دهید و بین هر کدام ۱۰ ثانیه استراحت کنید. حرکت پرش (حرکت دوم) را بعد از هر حرکت به مدت ۲۰ ثانیه انجام دهید. به طور کلی دو دور این تمرین‌ها را انجام دهید و چربی شکم تان را آب کنید.

حرکات مناسب برای سوزاندن چربی شکم

حرکت اول: بالا آوردن زانوها

صاف بایستید و دست‌ها را روی پهلوها بگذارید. پاها را باز کرده و سپس یک زانو را به سمت سینه بالا آورید. سپس زانو را پایین آورده و زانوی دیگرتان را بالا ببرید.

چربی شکمحرکت دوم: پرش بلند

صاف ایستاده، پاها را به خوبی باز کرده و عضلات شکم را درگیر کنید. زانوها را خم کرده و بازوها را به عقب ببرید (آماده شدن برای پرش). سپس بازوها را به سمت جلو تاب داده و با هر دو پا، پرشی بلند (تا جایی که می‌توانید) انجام دهید. به آرامی در حالت اسکات فرود آمده، به طوری که زانوهایتان عقبتر از انگشتان پا باشند. سریعا صاف شوید و برگردید به موقعیت اول و دوباره پرش را تکرار کنید.

چربی شکمحرکت سوم: اینچ‌ورم (Inchworm)

صاف ایستاده و پاها را به خوبی باز کنید. به سمت جلو دولا شوید و دست‌ها را به زمین برسانید (در صورت نیاز زانوها را خم کنید). دست‌ها را جلو برده تا به حالت پلنک (Plank) درآیید. سپس سریعا دست‌ها را عقب و به سمت پاها برده و بایستید و به حالت اولیه برگردید.

حرکت پرش بلند را تکرار کنید.

چربی شکمحرکت چهارم: پلنک و لمس ساق پا

با حرکت پلنک شروع کنید، مچ دست‌ها با شانه‌ها در یک خط بوده و عضلات شکم درگیر باشند. باسن را به سمت عقب داده و با دست راست ساق پای چپ را لمس کنید. به حالت پلنک برگشته و همین کار را با دست چپ‌تان برای ساق پای راست انجام دهید.

حرکت پرش بلند را تکرار کنید.

چربی شکمحرکت پنجم: شکم دوچرخه

بر روی کمر بخوابید و پاها را دراز کنید. عضلات شکم را درگیر کرده و با استفاده از آنها بالاتنه را از زمین بلند کنید، و زانوی راست‌تان را به سمت آرنج چپ‌تان آورید. برعکس همین حرکت را برای زانوی چپ و آرنج راست تکرار کنید.

حرکت پرش بلند را تکرار کنید.

منبع rodalewellness.com

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.