خانه تکانی را به ورزش تبدیل کنید

0

انجام خانه تکانی شاید برای اغلب افراد جذاب نباشد؛ اما ورزش کردن چطور؟ در این مطلب می‌خواهیم نکاتی را با شما به اشتراک بگذاریم که خانه تکانی را تبدیل به یک ورزش تمام عیار می‌کنند. آهنگ‌های مورد علاقه‌تان را آماده کرده و خانه تکانی/ورزش را شروع کنید!

انجام کارهای خانه یک روش عالی برای سوزاندن کالری است. همانند ورزش، هرچقدر تلاش بیشتری داشته باشید، نتایج بهتری را مشاهده خواهید کرد. در ادامه به شما یاد می‌دهیم که چگونه با تمیز کردن خانه لاغر شوید.

آماده شدن برای خانه تکانی

موسیقی

آهنگ‌هایی که ریتم تندی دارند، مانند موسیقی راک، سالسا یا هر آهنگی که با سلیقه‌تان جور در می‌آید را پخش کنید. موسیقی به شما کمک می‌کند تا بتوانید سریع‌تر کارها را انجام دهید و همواره پرانگیزه بمانید.

زیاد خوراکی نخورید

وقتی در حال تمیز کردن خانه هستید، احتمال خوردن خوراکی‌های مختلف زیاد است. اگرچه خانه تکانی باعث سوختن کالری‌ها می‌شود، اما معمولا بدلیل خوردن خوراکی‌های زیاد در حین تمیز کردن خانه، اثرگذاری‌اش در لاغری را از دست می‌دهد.

راحت باشید

از آنجایی که قصد داریم تمیز کردن خانه را به یک ورزش لاغرکننده تبدیل کنیم، ممکن است در این پروسه عرق زیادی بریزید. لباس‌های راحت و کتونی‌های ورزشی‌تان را بپوشید تا راحت باشید.

کالری‌ سوزی در ۱ ساعت

جارو برقی زدن = ۱۵۳ کالری

بیشتر بخوانید:

تِی زدن = ۱۶۸ کالری

اتو کردن لباس‌ها = ۱۲۸ کالری

تمیز کردن پنجره‌ها = ۱۸۰ کالری

باغداری = ۲۸۸ کالری

شستن خودرو = ۲۳۴ کالری

گردگیری = ۱۷۴ کالری

اگر فقط ۳۰ دقیقه وقت دارید!

نقاشی و تزئین کردن = ۱۶۰ کالری

پُر کردن ماشین ظرفشویی = ۱۰۵ کالری

مرتب کردن تختخواب = ۱۳۰ کالری

تمیز کردن حمام = ۲۰۰ کالری

چمنزنی = ۱۸۵ کالری

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.